Син принца Вільям та Кейт Міддлтон вперше пішов до школи: з’явилися фото

Чотирирічний син герцога і герцогині Кембриджських – Вільяма і Кейт Міддлтон – принц Джордж 7 вересня 2017 року вперше пішов до школи.
У лондонську школу Thomas’s Battersea принца Джорджа проводив батько Вільям. Перш ніж маленький Джордж зайшов у свій клас, Їх Королівських високостей привітала директор початкової школи Хелен Хаслем.
Принц Джордж вперше пішов до школи
Кейтл Міддлтон, на жаль, не змогла провести сина в перший клас. Міддлтон зараз чекає на третю дитину і страждає від ранкового токсикозу. Друга дитина сім’ї – Принцеса Кембриджська Шарлотта Елізабе Діана. Нещадавно їй виповнилося два роки.
Школа Thomas’s Battersea розташована в південному районі Лондона, в 25-30 хвилинах їзди від Кенсінгтонського палацу. Вартість освіти тут складає 22 000 доларів на рік.