Син Порошенко виграв поїздку в Сінгапур за рахунок державних коштів

Син президента України Олексій Порошенко став переможцем конкурсу в сфері державного управління та відправився за рахунок бюджетних коштів на стажування в Сінгапур.

Про це повідомляє NewsOne.

«Олексій Порошенко першим з українських політиків виграв конкурс і пройшов стажування в сфері державного управління та планування, а також формулювання стратегій розвитку на прикладі роботи урядових структур Сінгапуру», — йдеться в повідомленні.

Тим часом користувачі соціальних мереж дивуються з того, що в Україні взагалі проходив конкурс на поїздку в Сінгапур, який виграв син президента.