Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Серйозний сигнал як друзям, так і ворогам, – у Конгресі США відреагували на санкції проти РФ

Представники Республіканської та Демократичної партій схвалили підписання президентом США Дональдом Трампом закону про нові санкції щодо Росії, Ірану і КНДР.
Про це пише “Інтерфакс-Україна”.
Республіканець Джон Маккейн привітав Трампа з підписанням законопроекту про санкції. Він наголосив, що побоювання американського президента “зрозумілі, хоча й недоречні”.
“Я вітаю рішення Трампа підписати закон, який передбачає нові санкції щодо Росії, Ірану і Північної Кореї. Набуття чинності цього документа, який заручився переважною підтримкою обох партій в обох палатах Конгресу, посилає серйозний сигнал як друзям, так і ворогам. Сполучені Штати будуть притягати до відповідальності країни за їхню агресивну і дестабілізуючу поведінку, яка загрожує нашим національним інтересам і інтересам наших партнерів”, – зазначив у заяві Маккейн.
Також підтримку Трампу висловив інший республіканець – спікер палати представників Пол Райан.
Сьогодні Сполучені Штати направили потужний сигнал нашим противникам, що їх притягнуть до відповідальності за їхні дії. Ми продовжимо використовувати кожен інструмент американської влади, щоб захищати цю націю і людей, яким ми служимо, – йдеться в його заяві.
Підтримали підписання закону про санкції і демократи. Разом з тим, демократи побоюються, що Трамп не дотримуватиметься його реалізації.
“Тривожні контакти команди Трампа і її поведінка в питанні Росії вимагали потужніших санкцій і жорстких обмежень на здатність президента їх скасувати. Заява президента Трампа викликає серйозні питання щодо того, як його адміністрація збирається виконувати закон, або він продовжить підтримувати і заохочувати агресію Москви”, – заявила демократка Ненсі Пелосі.
Вона додала, що “демократи вимагатимуть жорсткого нагляду для забезпечення суворого і негайного виконання закону про санкції”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share