Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Сергій Шаповал зник по дорозі до Києва

Другий тиждень шукають 24-річнoгo Сергія Шапoвала із села Травневе Олександрійського району Кіровоградської області. 7 серпня поїхав на заробітки до Києва і зник. Востаннє дзвонив рідним із залізничної станції “Олександрія”. Взяв квиток на електричку до Знам’янки, там мав пересісти на київський поїзд.

 У Києві Сергія зустрічав його старший брат Василь. Підшукав їм роботу на якомусь підприємстві, де розробляють туші курей. Скинув Сергієві на дорогу 500 гривень. Я теж дала сотню. У столицю поїзд мав прибути о шостій ранку. Вранці дзвінок від Васі: “Сергій не приїхав і телефон його відключений”, каже дружина зниклого 23-річна Юлія Шаповал.

 Заявив у поліцію. Сказали, щоб я пішов і попитав у привокзальному кафе, чи не бачили сина. Вони зайняті пошуками 15-річної дівчини. Від односельців дізнався, що Сергія бачили з колишнім земляком Володимиром. Він живе в Олександрії. Пробуватиму його шукати, каже батько Сергія 54-річний Анатолій Шаповал.

 Сергій поїхав у чорній футболці і сірих джинсах. На голові має примітний шрам. Десь 2,5 сантиметра. Волосся там не росте, говорить двоюрідна сестра Сергія 39-річна Оксана Троян. Навіть якщо розминувся з братом, заблукати не міг. Добре орієнтується в столиці. Раптом у нього щось трапилося з телефоном, міг би в когось попросити. Номери батьків знає напам’ять. Ми звертались до ворожок. Кажуть, на поїзд він не сів. Ворогів у Серьожі не було. Жінки на стороні теж. Він усім зі мною ділився. Любить свою дружину Юлю і донечку Аню.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share