Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Сергій Бубка встановив світовий рекорд

3 серпня 1992-го 28-річний українець Сергій Бубка в італійській Падуї стрибнув із жердиною на 6 метрів і 12 сантиметрів, встановивши черговий світовий рекорд.

Ще 19-річним Сергій дебютував на чемпіонаті світу в Хельсінкі. Несподівано нікому не відомий новачок збірної СРСР переміг у стрибках із жердиною. Таку саму перемогу в стрибках у висоту святкував ще один українець Геннадій Авдєєнко. Однак надалі кар’єра Бубки різко пішла вгору, а Авдєєнка навпаки. Ще через рік у Братиславі Бубка встановить свій перший світовий рекорд.

Загалом Сергій Бубка 35 разів оновлював найвище світове досягнення. Після рекорду в Падуї в тому ж році Сергій стрибнув на 6 метрів 13 сантиметрів в японському Токіо. Останній рекорд Сергій Назарович установив у 1994 році 6 метрів 14 сантиметрів. Було це знову на італійській землі в Сестрієре. Рекорд не побито й досі.

Сергій Бубка 35 разів оновлював найвище світове досягнення

У 2012 році Бубку включили в зал слави легкої атлетики. У 2015 році обрали першим віце-президентом світової федерації легкої атлетики. Також він очолює національний олімпійський комітет України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гріффіт-Джойнер встановила рекорд світу

Легкоатлетичний чемпіонат світу-2017 пройде у Лондоні з 4 по 13 серпня.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share