Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

СБУ викрила адміністраторів сепаратистських спільнот у “ВКонтакте”

Співробітники СБУ протягом серпня припинили діяльність декількох адміністраторів, які підтримували антиукраїнські спільноти у заборонених російських соціальних мережах “ВКонтакте” та “Одноклассники”.
Як повідомили в прес-службі СБУ, правоохоронці встановили та затримали проросійських пропагандистів у Київській, Львівській, Черкаській, Хмельницькій, Харківській, Чернігівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Сумській областях.
Злочинці поширювали у заборонених російських соціальних мережах “ВКонтакте” та “Одноклассники” заклики до повалення конституційного ладу, державної влади та порушення територіальної цілісності в країні.
Зокрема, мешканець міста Ватутіне на Черкащині поширював на власних сторінках у соцмережах антиукраїнські матеріали. Пропагандиста затримали на Київському залізничному вокзалі під час повернення з Москви.
У Києві активний учасник антиукраїнської сепаратистської організації створив низку ресурсів у соцмережах, які використовував для закликів до захоплення державної влади, поширення антиукраїнських матеріалів, підтримки військової агресії РФ проти України.
На Львівщині пропагандист створив розгалужену мережу веб-ресурсів та спільнот у соціальних мережах –понад два десятки сторінок. На них чоловік розміщував заклики до захоплення державної влади та поширював антиукраїнські матеріали на підтримку військової агресії РФ проти України.
В СБУ повідомили, що всіх агітаторів фінансували російські спецслужби. Під час обшуків вилучили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої з доказами отримання завдань від російських кураторів та розміщення антиукраїнських матеріалів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share