КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Санексом» відмили цвіль, що була на стінах півроку

 Вирішила влітку підзаробити й почала смажити чебуреки на продаж. На кухні проводжу цілий день. Спершу готую, потім відмиваю все від жиру. Уже за два тижні в умивальнику й туалеті повільніше стала сходити вода. Згодом труби зовсім закупорилися, розповідає 42-річна Олександра Котик зі Львова.

 Біопрепарати «Санекс» для очищення труб від жирових пробок порадила жінка на ринку. До 31 серпня на нього діє акція. Я купила «Санекс Універсал» для екстреного очищення труб. Каналізацію прочистила за 6 годин. Засіб розчинив не лише жир, а й усунув запахи та переробив органічні відходи. Придбала також «Санекс» для очищення вигрібних ям. Його відвезу матері в село. У подарунок дали «Санекс Septix Clean» 500 мілілітрів спрей для прибирання приміщень. Тепер є чим відмивати кухню від жиру та бруду. Препарат ефективний для будь-яких типів поверхонь і приміщень. Використовую для ванни, меблі ним чищу.

Якщо замовити набір «Санекс» для очищення вигрібних ям 200 г і «Санекс Біо Дрен» для профілактичного очищення труб, можна отримати безкоштовно спрей «Санекс Нейтралізатор Цвілі» 200 мл.

 Другий набір порадила подрузі. У неї дача не опалюється. За зиму та весну на стінах утворилася цвіль, яку нічим не могла відмити. А цей спрей допоміг. Також вигрібна яма в неї нормально не функціонує. Казала, якщо «Санекс» не допоможе, то вириють і облаштують нову. Але прочистили, говорить Олександра Котик.

Біопродукти «Санекс» працюють за будь-якої температури, нешкідливі для здоров’я людей і тварин.

Акція діє до кінця серпня. Біопрепарати «Санекс» можна замовити на сайті http://t-klio.dp.ua. Постійним клієнтам надають знижку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share