Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Рік без світла: терористи знов пошкодили лінію електропередач у Зайцевому

Один із ворожих снарядів пошкодив лінію електропередач у Жованці. Це село рік жило без світла. І лише вчора його відновили. Тож тішилися люди лише декілька годин. Дехто не встиг навіть перевірити, чи працюють електричні прилади.
Напередодні відремонтований трансформатор з помпою відкривали за участю керівництва області. Справжнє свято, бо у Зайцевому електроенергії не було понад рік. Але посвяткувати місцевим особливо не вдалося, бо вже надвечір терористи зробили все, щоб в їхніх оселях знову запанувала темрява.
Усі ці місяці подалі від лінії фронту споруджували нову лінію електропередач. Тягнули її в обхід небезпечних ділянок. Процес був дорогим і довгим. Окрім цього, в селі нажили генератори.
“Всі решта – трансформатори вуличного освітлення, живлення вулиць, повітряні лінії. На вулиці їх не видно”, – розповів керівник військово-цивільної адміністрації села Зайцеве Володимир Весьолкін.
За словами військовослужбовців, терористи “ДНР” не особливо переймаються, куди стріляти. Гатять тут з різної зброї.
Бойовики куди стріляти особливо не перебирають. Так сталося і цього разу. Спочатку пішла стрілецька зброя, хаотично, не прицільно. А ближче до 22 години підключилась БМП з трьох точок, прикрившись КПВВ зі сторони ворога. Як завжди, прикрившись людьми, почали працювати по передньому краю, а також по цивільним будинкам, – зазначив командир підрозділу ЗСУ.
Нові ушкодження місцеві показують, але слів вже дібрати не можуть. Осколками обірвало лінію. Спрацювала автоматика у трансформаторі, згоріло кілька запобіжників – для електриків роботи на кілька годин.
Видертися на кілька стовпів, протягнути новий кабель. Стільки довелося робити лише після однієї ночі обстрілів, коли обійшлося без артилерійських ударів і пожежі, як це було минулого тижня у Зайцевому. Світло увечері знову буде. Питання лише, чи надовго.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share