КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Рій бджіл та грузинські приправи ложкою — в Сорочинцях ярмаркують

Медовуха по 70 грн, грузинські картини від монахинь та ароматні приправи до шашлику пропонує Сорочинський ярмарок в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

В порівнянні з минулим роком на ярмарку стало більше кафе із національною кухнею, фермерською продукцією, точок з іноземними товарами.

«Україна нам рідна. Думаю, грузинські товари матимуть попит. Килимки, гаманці, тапки, хустки все зроблено руками наших монахинь. Робота над кожним виробом займає до тижня. На ярмарку ми вперше. Українці вразили доброзичливістю», — розповів священик Бадрі з Грузії. Ярмаркує з монахинею Анастасією.

Найходовіший товар цьогорічного ярмарку медовуха.

«Меду у 2017-му було мало. Проте зібрали все, що було і привезли на ярмарок, аби люди могли насолодитися і оздоровитися натуральним напоєм», — сказав бджоляр із Миргорода Сергій Тулинський. Навколо нього рій бджіл. Одна кусає його за шию. Це допомагає зняти біль у м’язах, додав чоловік.

Одна з найбільших черг біля грузинських приправ до шашлику. Люди віддають по 100-200 грн за великий пакет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірина Білик і Тіна Кароль — скільки коштуватимуть концерти на Сорочинському ярмарку

Що продавали на ярмарку та як відпочивали його гості сьогодні пропонуємо подивитися нижче.

Цьогоріч коровай-гігант привезли із Харкова на Сорочинський ярмарок. Рекордсмен із назвою «Коровай миру» заважив на 614 кг. Шматки короваю розвезуть Україною — в дитбудинки та госпіталі, де проходять лікування воїни АТО.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share