Росія може вдарити ядерною зброєю по півночі Європи, – фахівці зі Швеції

У разі збройного конфлікту в Північній Європі Росія може вдатися до застосування ядерної зброї.
Про це мовиться в доповіді шведського Науково-дослідного інституту оборони (FOI).
Шведські фахівці наголошують у доповіді, що Росія модернізувала та збільшила свій арсенал ядерної зброї ближнього радіусу дії. Водночас Західна Європа скорочувала свої ядерні сили.
Експерти також висловили переконання, що в Росії домінує переконання про можливу перемогу в локальній ядерній війні, отже до ситуації загрози ядерного конфлікту може дійти швидше, ніж у період холодної війни.
Шведські фахівці зазначають, що поступове збільшення озброєнь у Росії та інших країнах впливає на Швецію, тому закликають владу уважніше аналізувати ситуацію.