Російські силовики увірвалися в кримськотатарський дитячий центр на анексованому півострові

У п’ятницю, 30 червня, в анексованому Росією Криму в дитячий кримськотатарський центр Elif прийшли російські силовики. Центр розташований у місті Джанкой.
Про це в Facebook повідомив кримський адвокат Еміль Курбедінов.
“Терміново! Прямо зараз в дитячий центр Elif нагрянула прокуратура!”, – написав він.

Як повідомляє видання “Крим.Реалії”, на сайтах підконтрольної Кремлю “прокуратури” Криму, а також інших силових відомств півострова, коментарів щодо цього поки немає.
Видання звернуло увагу на повідомлення російської правозахисниці, координатора Польового правозахисного центру в Криму Олександри Криленкової, яка повідомляла, що 16 лютого в дитячий центр Elif в Джанкої приходили представники “прокуратури” з вимогою надати документи в межах “розгляду звернення громадян”.
Ще перед цих, 27 січня, російські силовики вилучили в Elif дитячу літературу кримськотатарською та турецькою мовами.
Кримськотатарський дитячий центр Elif почав роботу в жовтні 2015 року та зареєстрований за російським законодавством. У ньому виховується близько 20 дітей у віці від 2 до 6 років.