Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Російські прикордонники в Криму створюють штучні черги задля пропагандистської картинки

Задля створення позитивного іміджу відпочинку в Криму, російські пропагандисти хочуть штучно створити черги на адмінкордоні між Україною та окупованим півостровом. Таким чином на російських телеканал буде показана “картинка” ажіотажу навколо відпочинку в Криму.
Про це йдеться в даних групи “Інформаційний спротив”.
За даними Дмитра Тимчука, для цього 17 та 18 червня на пунктах пропуску “Джанкой” (з окупованої сторони) працюватимуть так звані журналісти агентства “ИТАР-ТАСС” та пропагандистського телеканалу “Звезда”. Їх завдання – опитування українських громадян, що прямують до Криму, і створення “картинки” про масовість “туристичного потоку”. Аналогічно працюють групи журналістів РФ і в інших пунктах пропуску в окупований Крим.
Для того, щоб створити необхідну картинку, російські прикордонники значно збільшили термін огляду автомобілів. Якщо раніше за одну годину через КПВВ встигало проїхати до 30 автомобілів, то тепер за цей час перевірку проходять лише 6-7 машин.
Разом з тим, Державна прикордонна служба України фіксує різке скорочення транспорту по лінії Крим – материкова частина України в обох напрямках. Всього за перше півріччя 2017 року зафіксовано на 75 тисяч машин менше, ніж за аналогічний період 2016 року. Тільки за 2 тижні червня цього року зафіксовано на 4 тисячі автомашин менше, ніж за такий же період минулого року.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share