Російський студент переодягся в дівчину й виграв конкурс спідньої білизни

camera

20-річний російський студент Андрій Нагорний з міста Южно-Сахалінськ знявся у фотосесії в комплектах жіночої спідньої білизни. Завдяки цим світлинам хлопець виграв відповідний конкурс та став «Міс Авокадо».

Згаданий конкурс організувала мережа магазинів ще минулого року. Андрій подав на конкурс чотири фотографії. Потрібні образи хлопцю допомагала підбирати його дівчина.

1
2
3
На перемогу пара не розраховувала, одна головний приз дістався саме Андрію. В якості призу хлопцеві запропонували взяти участь у фотосесії. Про те, що переможцем став хлопець, організатори дізналися пізніше. Вони відмовилися нагороджувати Андрія.

«Цей хлопець був дуже схожий на дівчину. Оскільки фото можна було вільно викладати, він теж взяв участь. Ми отримали знімки. І за результатами голосування журі обрало його. Але коли ми з ним сконтактували і дізналися, що це хлопець, вирішили, що він не може бути переможцем», — повідомили організатори конкурсу.

11
12
Після такої відповіді хлопець не сильно засмутився. Він жартома попросив хоча б грамоту, однак його прохання проігнорували. До слова, Андрій займається арт-моделінгом, як ідеться в його Instagram.

Нагадаємо, студент із Запорізької області виграв у лотерею півмільйона гривень.

Фото: pexels.com, instagram.com, ridus.ru

Реклама

The post Російський студент переодягся в дівчину й виграв конкурс спідньої білизни appeared first on Студвей.

Читати