Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Роналду з великою ймовірністю може постати перед судом

У Кріштіану Роналду дійсно великі проблеми з податковими органами Іспанії, яким він заборгував близько 15 млн євро.

Про це в інтерв’ю sport-express.ru розповів відомий португальський агент Паулу Барбоза. Ситуація загрожує перерости в судовий розгляд за участю португальця.

“15 млн євро, які треба сплатити в іспанську скарбницю, настільки істотна сума для Кріштіану? Питання не в цьому. Гордість, репутація, імідж… Він мав шанс вирішити питання так, як це зробили Моуріньйо, Маскерано, Рікарду Карвалью, – просто заплатити за вимогою податкових органів. Тепер у нього серйозне завдання, як залагодити проблему. Чи можна це зробити мирно?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідом за Роналду прокуратура взялася за Моуріньйо

Думаю, йому пропонували заплатити 15 млн і спати спокійно. І зараз навіть у податковій адміністрації Іспанії незручна ситуація – треба проводити відкритий розгляд. І “Реал” не може втручатися, тому що податки Кріштіану не платив, отримуючи прибуток з реалізації іміджевих прав. А ще більше погіршує ситуацію оточення гравця, кажучи про відхід у інший клуб. Це нерозумно.

Роналду без “Реала” – це зовсім інша ситуація в кар’єрі футболіста. Лава підсудних? На жаль, все до цього йде”, – сказав Барбоза.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Роналду дійсно має намір залишити “Реал” через проблеми з податковою службою Іспанії.

Футболіст намагався відкупитися від кримінального переслідування добровільними виплатами.

Керівництво “Реала” раніше порадило футболістові заплатити штраф, щоб уникнути зайвих проблем в суді і не бути під постійним контролем з боку преси.

Поточний контракт Роналду з “Реалом” діє до 2021-го.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share