КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Розлучитися мали два роки тому. Але все тягнула

Коли Поліна Левицька востаннє

Сміялася

Сьогодні, коли будила дітей. Спочатку тихенько розповідаю їм на вушка смішні історії. Коли розплющують очі, починаю лоскотати. Сміємося всі разом.

Витрачала велику суму грошей

Тиждень тому з сином Микитою скуповувалися до школи. За два роки речі стали малими і навіть рюкзак зносився. Витратили 4,5 тисячі гривень. Залишилося придбати канцтовари і пенал.

Закохувалася

У соцмережі один чоловік спитав, де можна придбати мої книжки. Була здивована, бо пишуть переважно дівчата. Він купив мої книжки, ми почали переписуватися. За кілька тижнів запропонував зустрітися. Коли побачила його, закохалася. Зустрічаємося два місяці.

Бачила приємний сон

Позавчора наснився коханий. Здавалося, ніби ми живемо у великому будинку і я дізнаюся, що вагітна. Коли сказала йому про це, він узяв мене на руки й поцілував. Коли розповіла про свій сон, коханий зізнався, що тієї ночі і я йому снилася. Буцімто дав мені гроші на машину. Я придбала білий «Сітроєн». Він почав сварити: «Не хочу, що моя кохана їздила на якомусь мотлоху».

Мала справу з поліцією

Минулого тижня колишній чоловік заявив: «Завтра приїду за дітьми». Не сказав, о котрій, куди повезе і коли привезе. Коли приїхав, не відчинила і малих не випустила. Він написав заяву в поліцію, що перешкоджаю йому бачитися з дітьми. За кілька днів мусила давати пояснення у відділку.

Робила зауваження

Тиждень тому жінці з 10-річним хлопчиком. Вона сіла на лавці в нашому дворі, дістала цигарки, відкоркувала пляшку пива. Дитина просилася додому, але мати відмовлялася дати ключі. Вживала нецензурні слова. Згодом підійшли інші жінки. Я вийшла з квартири і сказала: «Ви вважаєте, що мешканцям будинку приємно слухати вашу лайку? Хлопець проситься додому, чому не пускаєте? Може, він у туалет хоче?» Врешті вона дала сину ключі. Сама лишилася пити пиво з подругами.

Сиділа на дієті

У школі захворіла і дуже погладшала. Добре, що мама вчасно звернула на це увагу. Сказала: «Тобі треба схуднути. Від сьогодні порції будуть менші вдвічі». Водночас почала зай­матися спортом. За кілька місяців схудла на 8 кілограмів.

Давала пораду

Місяць тому дівчина просила порадити, як повернути хлопця. Кохає його, а він пішов до іншої. Написала їй: «Є біль, через який потрібно пройти. Доля дає уроки, від яких не треба відмовлятися. Бо за якийсь час ситуація може повторитися. У мене так було. З чоловіком мали розлучитися ще два роки тому. Але все тягнула. Треба навчитися приймати речі такими, як вони є». За кілька днів дівчина відповіла: «Того хлопця можу повернути. Але для чого? Завдяки вам зрозуміла, що він мені не потрібен».

Відкладала написання книжки

Події книжки «Володіти тобою» розгортаються 2012-го в Києві й Москві. Взимку вирішила дописати продовження. За хронологією підійшла до листопада 2013 року початку Революції гідності, за якою відбулася російська агресія. Не змогла, бо досі важко. Вирішила відкласти. Взялася за написання книжки про самодостатню жінку. Вона розлучається і залишається сама. Відклала і її, бо закохалася. Почала писати нову.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share