Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Розвідка дізналася про безглузді, небойові втрати бойовиків на Донбасі

Бойовики на Донбасі продовжують зазнавати небойових втрат внаслідок безглуздого командування російських офіцерів. Так, терористи зазнали втрат серед бойовиків з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 армійських корпусів (Луганськ) збройних сил Росії.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
У повідомленні зазначається, що бойовики також продовжують зазнавати втрат внаслідок особистої недбалості та неякісного комплектування підрозділів особовим складом, у тому числі непридатними до проходження військової служби за станом здоров’я особами.
У 2 окремій мотострілецькій бригаді (Луганськ) 2 АК внаслідок тривалого утримання у строю особового складу в умовах спеки один військовослужбовець помер та один потрапив до реанімаційного відділення лікувального закладу, – мовиться у повідомленні розвідки.
Окрім того, командир одного з підрозділів 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) першого армійського корпусу прийняв рішення на розмінування силами власного підрозділу ділянки мінного поля, встановленого раніше саперами першого армійського корпусу.
Внаслідок підриву 2 бойовиків загинули та 4 отримали важкі поранення.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share