Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Реєстрація користувачів на освітньому сайті КНЛУ, створення облікових записів професорсько-викладацького складу і студентів

Для всіх користувачів:

Освітній веб-сайт КНЛУ доступний з комп’ютера, який має вихід в Інтернет. Доступ можливий через будь-який сучасний Інтернет-браузер; частіше за інші використовуються Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera.

Освітній веб-сайт КНЛУ розташовано за адресою:http://knlu.edu.ua/ Щоб зайти на сайт під своїм іменем треба натиснути кнопку Вхід (рис. 1)

Рис.1. Вигляд стартової сторінки Освітнього сайту КНЛУ

 і ввести логін і пароль вашого облікового запису (рис.2). Якщо Ви ще не створили обліковий запис на цьому сайті, вам треба натиснути кнопку .

Рис. 2. Вхід на сайт

і заповнити поля, показані на рис. 3. При цьому обов’язково вказуйте діючу електронну адресу. Запам’ятайте і запишіть Логін, Пароль і Електронну пошту (використовувати тільки літери латинського алфавіту і/або цифри). Прізвище, ім’я та по батькові пишіть українською мовою, звісно, з великої літери.

Рис. 3. Створення облікового запису

Ніколи не створюйте собі на сайті другого облікового запису! Якщо забули логін або пароль, натисніть відповідне посилання, показане на рис. 2, вкажіть логін або електронну пошту, на яку прийде відповідне повідомлення для відновлення паролю.

Увага! У вікні “Другие поля” студентам треба вказати шифр групи, а викладачам назву кафедри.

На вказану Вами електронну адресу прийде лист. Вам треба перейти за посиланням, яке буде вказано у цьому листі. Тільки після цього на сайті буде створено ваш обліковий запис, що дасть змогу надати Вам необхідні повноваження.

Дані облікового запису можна змінити або доповнити, клацнувши по своєму прізвищу в правому верхньому куті екрану. Тут можнадодати особисте фото (бажано це зробити) та ввести додаткову інформацію (рис. 4 – 6).

Рис.4. Зміна або додавання фото користувача

Рис.5. Додаткова інформація про користувача.

Рис.6. Вміст опції Додатково

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share