Реконструкція тривала 5 років: як змінилася Поштова площа з часів Незалежності

Вперше Поштова площа була кардинально змінена у 70-ті роки. Істотно розширена та зміщена на північ. Вдруге зовнішній вигляд площі до невпізнання переродився у минулому році. Реконструкція тривала 5 років.

На площі з’явилися клумби з квітами та кущами, фонтан з підсвіткою, нові лавочки і 72 дерева в діжках. Раніше набережна була заставлена автомобілями, і навряд чи її можна було назвати пішохідною. Але зараз в’їзд транспорту заблокований.