КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Рейдери ввірвалися у квартиру: побили власницю та її онуку

У місті Буча на Київщині 10 чоловіків під виглядом працівників фінансової компанії вдерлися до квартири. Звідти незаконно силоміць намагалися виселити власників. Побили жінку та її онуку. На місці події поліція затримала п’ятеро нападників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейдери розстріляли селян за землю

Повідомлення про напад надійшло до поліції від 39-річного чоловіка. Просив також викликати швидку допомогу. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП області.

«10 чоловік діяли за підготовленим заздалегідь планом, чітко розподіливши ролі між собою. Нападники навіть уклали договір про силову підтримку з однією з охоронних фірм. Діяли зухвало, цинічно, без будь-яких моральних принципів та без жодних законних підстав. За допомогою спеціальних засобів зловмисники зламали двері, забігли до квартири, побили беззахисну жінку похилого віку та дитину. Виштовхнули жителів помешкання на сходи і повикидали їхні речі»,- повідомляється.

Встановлено, що саме ця група осіб здійснила чотири аналогічні напади у Києві.

За фактом порушення недоторканності житла відкрито кримінальне провадження. Нападника загрожує до 5 років в’язниці. Досудове слідство триває.

У місті Українка Обухівського району Київщини квартиру Олени ЛАХТАДИР захопили озброєні чоловіки. Всі родом із Донеччини. Назвалися новими власниками помешкання. Судового рішення не мали.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share