Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Пішла з життя власниця італійського будинку моди Fendi

Відомий італійський модельєр Карла Фенді померла у Римі.

Власниця італійського будинку моди Fendi пішла з життя у віці 80 років. Напередодні Карла перенесла важке захворювання легень.

Фенді не стало після того, як її виписали з лікарні і вона повернулася в свою римську резиденцію в Палаццо Русполі, пише La Repubblica.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пішов з життя культовий дизайнер Оскар де ла Рента

Карла Фенді була власницею італійського будинку моди Fendi. Бренд був заснований у 1925 році. Компанія входить до складу холдингу LVMH – Louis Vuitton Mo”t Hennessy S.A. Мережа Fendi налічує понад 160 магазинів у 25 країнах. Карла Фенді стала займатися сімейним бізнесом в кінці 50-х років разом зі своїми сестрами Паолой, Ганною, Франкою і Альдо.

“Ми як п’ять пальців однієї руки. Наша мама говорила, що у кожної з нас своя функція”, – ділилася колись Карла, щоб підкреслити важливість участі кожної сестри в успіху компанії.

Карла багато вчилася і накопичувала знання з різних галузях. У 60-х роках вона присвятила себе зв’язкам із громадськістю, зосередившись на американському ринку.

Була любителькою мистецтва і музики. Її чоловік Кандідо в 2007 створив Фонд імені для підтримки мистецтва, збереження культурної спадщини країни і цінностей минулого.

В передмісті Парижа помер модельєр і один з творців міні-спідниці Андре Курреж. Останні роки він страждав від хвороби Паркінсона. Дизайнер помер уві сні на 92-му році життя.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share