Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Піттсбург” виграв Кубок Стенлі вдруге поспіль

“Піттсбург Пінгвінс” на виїзді з рахунком 2:0 переміг “Нешвілл Предаторс” в шостому матчі фінальної серії плей-оф НХЛ і став володарем Кубка Стенлі сезону 2016/2017. Рахунок в серії склав 4-2.

Обидві шайби були закинуті наприкінці третього періоду: на 59-й і 60-й хвилинах відзначилися Патрік Хорнквіст і Карл Хагелін.

Капітан “Пінгвінів”, нападник Сідні Кросбі став найціннішим гравцем (MVP) сезону за підсумками розіграшу Кубка Стенлі сезону 2016/17.

Ще один нападник клубу, росіянин Євген Малкін став найкращим бомбардиром Кубка Стенлі, він провів 25 ігор у матчах плей-оф і набрав 28 (10+18) очок.

НХЛ

Кубок Стенлі

фінал

Нешвілл – Піттсбург – 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

0:1 – 58 Хернквіст (Куніц, Шульц)
0:2 – 59 Хагелін (Думулін)

Воротарі: Рінне 27/28 – Мюррей 27/27.

Рахунок у серії: 2-4.

Пінгвіни завоювали п’ятий у своїй історії Кубок Стенлі, причому в цьому сезоні вони повторили свій минулорічний успіх. До цього подібним могли похвалитися лише “Ред Вінгс”, які володіли нагородою в 1997 і 1998 роках.