Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Пільги для поранених АТОвців стануть доступніші

Закон “Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України” підписав сьогодні президент Петро Порошенко.

Закон полегшить оформлення медичних довідок та інших документів для отримання військовослужбовцями пільг.

Необхідність його прийняття виникла через непоодинокі випадки коли поранені підчас бойових дій військовослужбовці не мали можливості отримати пільги та компенсації внаслідок недосконалості положень Статуту внутрішньої служби ЗСУ, – повідомляє прес-центр глави держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко підписав закон про ринок електроенергії

Відсутність документів про поранення, травми або контузії на момент огляду військово-лікарською комісією, надавала їй право вказувати в довідці замість “поранення” саме “захворювання”. Це створювало для пораненого негативні юридичні наслідки.

Зміни дозволяють впорядкувати процес отримання пораненими військовослужбовцями довідок про травми, контузії, каліцтва, пов’яані з виконанням військових обов’язків та створюють сприятливі умови для забезпечення прав на пільги.

Ситуація на Донбасі залишається напруженою протягом доби загинув український військовий, шістьох поранено.

Терористи 18 разів обстріляли українські позиції. Використовували заборонені мінськими домовленостями міномети 120 мм калібру, повідомляє прес-центр штабу АТО.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share