Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Пілот планера помер у повітрі, його учениця на руках лікаря

12 червня у Рівному поховали багаторазового чемпіона України планерного спорту, пілота 50-річного Миколу Ковальчука та його ученицю 25-річну Ірину Омельчук. Обоє загинули 10 червня.

Під час ознайомлювального польоту на безмоторному планері у Миколи Ковальчува стався гострий інфаркт міокарда. Планер упав неподалік аеродрому “Воронів”.

“Відповідно до лікарського свідотства, смерть в 50-річного пілота настала внаслідок гострого інфаркту міокарда, що призвело до розриву стінки серця. Як наслідок, планер став некерованим і впав. 25-річна пасажирка планера отримала травми шийного відділу хребта несумісні з життям”, – каже прес-офіцер Нацполіції у Рівненській області Ольга Олійник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Син директора льонокомбінату помер в реанімації

Колеги Ковальчука помітили, що літальний апарат упав у кукурудзяне поле. Відразу покликали “швидку” та інші служби. Після падіння дівчина була ще жива, але медики не змогли її врятувати. Пілот загинув одразу.

“Побачив, що він сховався за дерева. Покликали лікаря. Потім викликали МНС, “швидку”. Намагалися зробити все, що могли”, – розповідає член Рівненського авіаційного спортивного клубу Роман Талащук.

Із Миколою Ковальчуком прощалися в приміщенні автошколи, що на вулиці Курчатова. З Іриною Омельчук у Свято-Покровському Соборі.

В авіакатастрофі поблизу аеродрому “Півці” в Чернігові загинув пілот 35-річний Богдан “Джимі”, “Ганс” Хмара з міста Новогуйвинське на Житомирщині. Мобілізований у четверту хвилю. Залишилися батьки, брат, дружина та донька.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share