Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Під кампусом американського вишу знайшли останки 7000 людей

Тіла

Під одним із кампусів Університету Міссісіпі (США) знайшли останки семи тисяч людей. Тіла, як вважають, належать пацієнтам першого в штаті психіатричного закладу.

Поховання знайшли на місці, де адміністрація університету збиралася розпочати будівництво нового медичного центру. Площа поховань становить 8 гектарів.

Ексгумація і перепоховання тіл можуть обійтися університету в 21 мільйон доларів – по 3 тисячі доларів за кожне тіло. Однак адміністрація навчального закладу шукає дешевші альтернативи.

На місці знахідки керівництво університету також планує створити меморіальний комплекс і лабораторію, де студенти могли б вивчати рештки померлих пацієнтів психіатричного закладу.

«Ми успадкували цих пацієнтів. І ми хочемо продемонструвати турботу і шанобливе ставлення», – заявив виданню Clarion-Ledger очільник Центру біоетики і медичної гуманітаристики Ральф Дідлейк.

«Це був би унікальний ресурс для Міссісіпі. Він може зробити регіон національним центром історичних записів, пов’язаних зі здоров’ям у домодерний період», – заявила у коментарі виданню професор антропології університету Моллі Цукерман.

Нагадаємо, раніше вчені спростували існування первісної людини 3 млн років тому.

Фото: bbc.com

Реклама


The post Під кампусом американського вишу знайшли останки 7000 людей appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share