Під кампусом американського вишу знайшли останки 7000 людей

Тіла

Під одним із кампусів Університету Міссісіпі (США) знайшли останки семи тисяч людей. Тіла, як вважають, належать пацієнтам першого в штаті психіатричного закладу.

Поховання знайшли на місці, де адміністрація університету збиралася розпочати будівництво нового медичного центру. Площа поховань становить 8 гектарів.

Ексгумація і перепоховання тіл можуть обійтися університету в 21 мільйон доларів – по 3 тисячі доларів за кожне тіло. Однак адміністрація навчального закладу шукає дешевші альтернативи.

На місці знахідки керівництво університету також планує створити меморіальний комплекс і лабораторію, де студенти могли б вивчати рештки померлих пацієнтів психіатричного закладу.

«Ми успадкували цих пацієнтів. І ми хочемо продемонструвати турботу і шанобливе ставлення», – заявив виданню Clarion-Ledger очільник Центру біоетики і медичної гуманітаристики Ральф Дідлейк.

«Це був би унікальний ресурс для Міссісіпі. Він може зробити регіон національним центром історичних записів, пов’язаних зі здоров’ям у домодерний період», – заявила у коментарі виданню професор антропології університету Моллі Цукерман.

Нагадаємо, раніше вчені спростували існування первісної людини 3 млн років тому.

Фото: bbc.com

Реклама

The post Під кампусом американського вишу знайшли останки 7000 людей appeared first on Студвей.