Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Путін хвалився відео, де видав роботу американських пілотів за власних

Президент Росії Володимир Путін під час інтерв’ю Оліверу Стоуну показав журналісту знищення талібів військами США в Афганістані та заявив, що це росіяни стріляють по терористах.

Порівняння відео з фільму Стоуна та зйомки військових США виклали y Facebook-спільноті Conflict Intelligence Team.

“Це робота нашої авіації. Вони (бойовики – Gazeta.ua) біжать зі зброєю. В деяких у руках не просто автомати”, – розповів режисеру Путін.

При цьому російський президент демонструє Стоуну кадри, які збігаються зі зйомкою знищення американським вертольотом Apache AH-64 групи талібів у Афганістані в 2013 році. Оригінал відео опубліковано на офіційному сайті military.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США недооцінює ядерну міць Росії – Путін

При цьому на американське відео, накладені переговори українських пілотів, які брали участь в бойових діях під Донецьком у 2014 році.

Дослідницька організація CIT порівняла кадри відео, показаного Стоуну, з кадрами з “Апача”.

Кадры “работы ВКС РФ против ИГ”, которые Путин показывал Оливеру Стоуну, взяты из американского видео 2013 года, снятого в Афганистане pic.twitter.com/3qKNxjgCE2

CIT (@CITeam_ru) 20 июня 2017 г.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни ніколи не вірили в братерство з українцями – історик

Conflict Intelligence Team – російські активісти, які співпрацюють із розслідувачами мережі Bellingcat. Автори ролику також подякували виданню Мeduza за підказку для порівняння відеозаписів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share