Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Путін – фронтмен, людина, яка показується в телевізорі, смішить людей і приносить їм задоволення”

Оточення Путіна готове до його заміни. Це станеться коли він перестане впливати на баланс сил в країні між регіонами і центром.

Таку думку висловив старший віце-президент Центру аналізу європейської політики та редактор британського журналу The Economist Едвард Лукас.

“Молоді люди, середній клас, Москва і великі міста ситі по горло. У влади немає відповіді, крім націоналістичного пафосу і репресій. Але ці методи працюють цілком добре. Росіяни поза цими категоріями все ще люблять Путіна і не бачать йому альтернативи. Навіть серед опозиції не так багато людей скажуть, що хотіли би бачити Навального президентом.

Є ймовірність, що в оточенні Путіна вирішать, що їм потрібен хтось інший. Вони можуть сказати про ризик, що опозиція знайде конкурентного кандидата. І тоді ми можемо побачити в центрі уваги віце-прем’єра Дмитра Рогозіна, екс-голову адміністрації Путіна Сергія Іванова, міністра оборони Сергія Шойгу або ще когось із багатьох видних російських політиків. Тоді Путін раптово зникне. Якщо Путін стане невигідний режиму, режим знайде способи розібратися з ним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман пояснив західній пресі, чому Путін не йде з Донбасу

У Путіна є дві головні ролі в Росії. Перша бути арбітром у конфліктах між кланами. Йому це дуже добре вдається. Він зберігає баланс між нафтовиками і газовиками, силовиками і не силовиками, регіонами і центром. А друга велика роль бути фронтменом, людиною, яка показується в телевізорі, смішить людей і приносить їм задоволення. Хоча цей режим поганий для Росії і краде у росіян десятки мільйонів доларів на рік. Як тільки одну з ролей Путін почне виконувати погано, він може піти досить швидко. Оточення знайде когось іншого”, – сказав Лукас, пише “Апостроф”.

ДНР та ЛНР повернуться в Україну за 10 років. Крим не менш ніж через 20, вважає Едвард Лукас.

“На повернення Криму піде значно більше часу. І це станеться лише тоді, коли Україна буде дуже успішною, з високим рівнем життя і сильними демократичними інститутами. Буде близькою до членства або навіть членом ЄС”, – каже Лукас.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share