Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Путін уріже фінансування армії після виборів

Наступного року Російська Федерація скоротить витрати на оборону через економію бюджету. Про це 15 серпня заявив президент Росії Володимир Путін. Це не передбачає скорочення планів із переоснащення армії і флоту.

Раніше він казав, що в найближчі три роки хоче зменшити витрати на оборону до 2,8% валового внутрішнього продукту. Зараз Росія витрачає 7,4%. Цьогоріч це становить $70 млрд.

 Бюджет на армію треба скорочувати на дві третини. Інакше на країну чекає економічна катастрофа, каже російський опозиційний політик Костянтин Боровий, 69 років. Це робитимуть після президентських виборів (відбудуться 11 березня 2018-го. ГПУ). А доти ще можливі активні військові дії на сході України чи в Сирії.

Керівництво армії, пов’язані із силовиками політичні сили пропонуватимуть інші варіанти, щоб не урізати фінансування. Але ці заходи не врятують економіку Росії. Вона постійно “стискається”. Через санкції, відсутність конкурентного середовища для бізнесу, самоізоляцію РФ.

Перед виборами пропагандисти переконують, що Путін піклується про людей, як батько народів. Тримає руку на пульсі, знає про важке становище і прагне його покращити. Відомий феномен росіяни думають так, як їм дозволяють. Тому терплять.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share