Путін прибув до окупованого Артеку

Президент РФ Володимир Путін прибув до міжнародного дитячого центру «Артек».

Про це повідомляє ТАСС.

Як зазначається, Путін оглянув макет комплексу «Артек», на якому показано, що там хочуть звести росіяни у 2017-2018 роках.

Путіна під час огляду макету супроводжували віце-прем’єр РФ Ольга Голодець, радник президента Андрій Фурсенко і так званий глава Криму Сергій Аксьонов. Про плани з розвитку комплексу Путіну розповів так званий директор табору Олексій Каспржак.