Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Псоріаз небезпечний для життя

 Багато років мучилася від псоріазу. Звернулася до Тетяни Павлівни Радіонової. Тепер уперше чиста шкіра. Влітку хизуватимуся в сарафані, каже 39-річна Світлана Курочкіна з Переяслава-Хмельницького на Київщині.

 Якщо вам або близьким довелося зіткнутися із псоріазом, боротьбу з ним варто почати негайно, каже травниця Тетяна Павлівна Радіонова. Важка форма цієї недуги провокує порушення роботи внутрішніх органів і систем. У легкій формі він спричиняє дискомфорт і незручності свербіж, почервоніння, лущення.

Якщо все запустити, зростає ризик ускладнень, небезпечних для життя. При запущеному псоріазі бувають серйозні збої в обміні речовин. Порушується робота нирок. Розвивається серцева недостатність. Хвороба вражає суглоби, нервову й лімфатичну системи. Якщо вчасно не почати лікування, псоріаз може вкрити всю шкіру. Вона не зможе дихати. Порушиться робота потових і жирових залоз. Через збій терморегуляції шкіра запалюється. Це загрожує зараженням крові, може призвести до інвалідності або навіть смерті.

Люди із псоріазом страждають не лише фізично, а й морально. На роботі і вдома до них можуть ставитися насторожено. Але не варто занепадати духом. Боріться з недугою наполегливо і перемога буде за вами.

Від псоріазу я виготовляю натуральний комплекс. Він ефективно проявив себе протягом багатьох років. Збір цілющих трав і коріння знімає запалення в кишківнику. Заспокоює нервову систему, зміцнює імунітет, тобто не дає псоріазу підживлення зсередини. Крем від псоріазу і “жива водичка” розм’якшують і розчиняють бляшки. Знімають свербіж, запалення, розганяють кров. Сприяють видаленню бляшок псоріазу до повного відновлення шкіри. При правильному виконанні всіх моїх рекомендацій відмінний результат. Свої засоби від псоріазу, а також книжку “Встань над болем своїм” я надсилаю поштою.

Тетяна Павлівна Радіонова пропонує ефективні засоби від різних недуг. Вона виготовляє їх за старовинними рецептами своєї сімейної династії травників. Усі рецепти перевірені понад століттям. Ці засоби натуральні, не містять гормонів та антибіотиків, не є синтетичними лікарськими препаратами. Вони нешкідливі і дають чудовий оздоровчий результат.

Звернутися до Тетяни Павлівни Радіонової по допомогу від різних недуг і замовити книжку “Встань над болем своїм” можна за тел.: 0(57) 376 32 32, 0(97) 925 73 97, 0(66) 044 08 98

www.travnik.kharkov.ua

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share