Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Пряма лінія” – симуляція взаємодії Путіна з народом, – німецьке видання

Щорічну “Пряму лінію” з Володимиром Путіним влаштовують для того, аби продемонструвати, що президент РФ “чарівник, якому все під силу”.
Режисерам цього формату спілкування росіян та Путіна було важливо транслювати людям відчуття спокою, впевненості і захищеності, пише Tageszeitung.
Проте насправді “Пряма лінія”, яка відбулася 15 червня, симулює взаємодію між народом і керівництвом Кремля, якої фактично вже давно немає, зазначається у статті.
Президент РФ почав це “спілкування” з роз’яснення економічної ситуації в Росії, йдеться далі. В його сприйнятті все тут (в Росії, – “24”) набагато краще, ніж виглядає насправді за стінами Кремля”, зауважує видання.
Однак не заради цього влаштовується марафон питань і відповідей: Володимир Путін грає в ньому роль російського чарівника, якому все під силу. Крім того, формат пропонує президенту можливість дистанціюватися від бюрократії і політичної еліти. Шеф Кремля підкріплює тим самим старий добрий російський міф: все в країні було б інакше, якби цар-батюшка про все знав, – іронізує автор публікації.
Також, на його думку, варто відзначити і блискучу драматургію “Прямої лінії”. “Путін висловив упевненість, що в Росії є друзі і за океаном. Коментуючи нинішній скандал навколо екс-глави ФБР Комі, Путін заявив про те, що його поведінка не відрізняється від дій інформатора Сноудена, і запропонував Комі притулок у Москві”, – йдеться у статті.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share