КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Про майбутні гучні справи та спроби зірвати створення Антикорупційного суду, – Артем Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник розповів в ефірі 24 каналу про те, яким невигідним для українських можновладців буде створення Антикорупційного суду.
Найбільша проблема НАБУ
– Найбільшою проблемою є відсутність Антикорупційного суду. Бо є справи, які передані до суду, є ті, які готуємо. Але після передачі справ виявляється тенденція до саботажу з боку власне саме суду.
– Є спроби, досить кволі, скомпрометувати не так НАБУ як орган, як Антикорупційний суд, мовляв, створімо якісь палати й тощо. Наче це буде вирішенням проблеми. Але немаэ альтернативних варыантыв, про що неодноразово говорили й нашы захыдны партнери.
Законопроект мусив внести у регламент Президент. Це перший етап – як демонстрація політичної волі. А далі – голосування. Поки що навіть першого кроку не було зроблено. Бо якщо восени ми не запустимо цей процес, то всі наші дії будуть марними.
Про майбутні справи
– По справі Мартиненка, то ми з прокурорами вже десь майже 99% роботи виконали. Але питання щодо передачі справи до суду вирішує прокурор.
Розслідування щодо Гонтаревої
– Це дуже масштабне та перспективне розслідування. Складно прогнозувати, коли ми оголосимо перші підозри. Але вони, в будь-якому випадку, будуть. Наразі велика кількість працівників Нацбанку перевіряються на причетність до скоєння злочинів.
– Якщо ми бачимо, що банк перед ліквідацією отримує рефінансування, потім фінансування виходить через російські банки на офшори, надалі переводиться на особисті рахунки менеджменту банку, чи пов’язаних із ним осіб, то це є об’єктом розслідування НАБУ.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share