Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Прошу не заважати” – Садовий розповів про суперечку з Гройсманом

За останні два дні тліюча проблема сміття зі Львова спалахнула з новою силою. Проблему вивозу сміття зі Львова та звинувачення Гройсмана прокоментував голова міста Андрій Садовий в прямому ефірі “Захід.нет.Live”.

“Задача влади – не заважати. Я не очікую жодної допомоги, я прошу: “Не заважайте”. Тому що такого собі не можна було уявити ні коли президентом був Кравчук, ні коли був Кучма, ні коли був Ющенко. У мене з ними достатньо дружні відносини. Я не думаю, що за Януковича таке могло бути”, – сказав Садовий.

На думку львівського голови, сміттєва блокада міста – війна проти власних громадян.

“Я розумію претензії Порошенка до мене особисто. Немає питань. Робите те, що робите. Але навіщо робити заручниками людей, маючи в Україні 5500 полігонів?”, – зазначив Садовий.

Він вважає, що людина, яка обіймає посаду прем’єр-міністра, може швидко вирішити питання вивозу сміття зі Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прем’єр-міністр і мер Львова сперечаються у Facebook

“Елементарно, за одну секунду. Але Гройсман, напевно, не має такого права втрутитись в цю ситуацію та просто стоїть збоку і спостерігає. Мені соромно, мені шкода, і я зрозумів після висловлювань прем’єр-міністра, що ми полишаємось самі з тою проблемою. Тому будемо приймати міри. Ми людей в біді не залишимо”, – додав міський голова.

Мер Львова Андрій Садовий поінфомував, що міська комісія звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

У квітні прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що питання утилізації львівського сміття вирішили.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share