«Прости мене, будь ласка…Як?!» — у соцмережах згадують загиблих в аварії на Рівненщині

У соцмережах сьогодні згадують політолога, історика Олександра Маслака, політолога Олександра Ніконорова, викладача Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексія Курінного, журналіста Володимира Карагяура та голову організації Антикризового медіа-центру, громадського активіста Сергія Попова. Всі вони загинули у результаті моторошної ДТП на Рівненщині.

Gazeta.ua висловлює співчуття родинам загиблих.

Політолог та історик Олександр Маслак. Вів блоги на телеканалі 112.ua, ресурсі liga.net, виступав на hromadskeradio.org

Олександр Ніконоров жив у Луганську. На початку військової агресії Росії в 2014 році, переїхав з Донбасу до Києва, потім рік навчався в Польщі і деякий час жив там. Після повернення в Україну був головним аналітиком «Team 4 Ukraine», експертом Інформаційного центру «Міжмор’я». Дослідниджував проблему розвитку сепаратизму, екстремізму і тероризму, внутрішньої і зовнішньої політики Росії. Писав аналітичні матеріали На Depo.Донбас і «ДС». Був незмінним автором «Підсумків тижня в» Л-ДНР».

Олексій Курінний із вересня 2009-го працював старшим викладачем Кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук Факультету правничих наук НаУКМА. Співрозробник низки законопроектів: «Про державну службу», «Про адміністративний збір», «Про права корінних народів України», «Про правонаступництво України від українських державних утворень».

Володимир Карагяюр, чернівчанин, журналіст та громадський діяч.

Сергій Попов, експерт із децентралізації, колишній очільник Офісу реформ Донецької області, мав виступи на Громадському радіо.

Користувачі соцмереж глибоко сумують із приводу втрати своїх колег і друзів.

Сьогодні, 6 вересня, у Рокитнянському районі Рівненської області на автодорозі Київ — Ковель — Ягодин у результаті ДТП загинули п’ятеро відомих українців. Вони їхали на автомобілі Opel Omega. Авто виїхало на смугу зустрічного руху. Там у нього врізалась вантажівка DAF з причепом. Усі повертались із Варшави, де були на міжнародній конференції «Стратегія співпраці країн Міжмор’я в умовах гібридної війни».