Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Прокурорів у наручниках ніхто не виводить” – Константіновський вказав Луценкові на несправедливість

Генеральний прокурор Юрій Луценко демонструє несправедливість, коли звинувачує депутатів у невідповідності способу життя декларації. Водночас не карає за це самих же працівників прокуратури.

Про це сказав народний депутат В’ячеслав Костянтинівський в інтерв’ю Цензор.нет.

Депутатів “зараз зробили відповідальними за все, що насправді не є правильним”, заявив він.

“Через це всі структури на депутата практично не реагують, тому що Верховна Рада дискредитована. Мені розповідали, що раніше, коли, наприклад, приходив депутатський запит, чиновники реагували. Сьогодні йдуть тільки відписки.

Ця кампанія по дискредитації парламенту (правда, частково заслужена) досягла таких масштабів, що депутату дуже важко щось хороше зробити навіть при великому бажанні”, – пояснив нардеп.

“Дивіться, ось звинувачують депутата в невідповідністі способу життя декларації. Але ми щодня бачимо в пресі такі ж розслідування щодо прокурорів. При цьому я не помічаю якихось різких рухів, великих скандалів, нікого не заарештовують. Хоча для цього не потрібно голосувати в парламенті. Але нічого ж не відбувається. У кращому випадку когось звільняють або переводять на іншу посаду. Це не зовсім справедливо.

Звичайно, депутат теж не може собі багато чого дозволяти. Але те, що інкримінують Лозовому, ми кожен день бачимо по працівникам прокуратури. Однак цих в наручниках ніхто не виводив”, – сказав Костянтинівський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий за тиждень прокурор-мільйонер: Луценкові показали чергового “героя” в погонах

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share