Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Прокурорські статки: журналісти дізналися, чим володіє родина військового прокурора сил АТО

Родина військового прокурора сил АТО Олега Сенюка, який у травні замінив на посаді сумнозвісного Костянтина Кулика, що перебуває під слідством НАБУ за статтею незаконне збагачення, володіє чималими статками.
Про це свідчить розслідування проекту Prosud.
За даними видання, Олег Сенюк є чоловіком прокурора ГПУ Віти Сенюк та зятем екс-заступника генпрокурора Олександра Атаманюка.
Зазначається, що з березня 2015 року прокурор Сенюк очолював Військову прокуратуру Західного регіону. Окрім того, він тривалий час працював на різних посадах в органах прокуратури Львова та Києва.
Журналісти звернули увагу на те, що тесть Сенюка Атаманюк колись теж обіймав посаду військового прокурор Західного регіону. Саме після одруження з донькою впливового прокурора Сенюк робить стрімку кар’єру.
Щодо дружини військового прокурора сил АТО Віти Сенюк, то вона працює в органах прокуратури з 2003 року: обіймала посади прокурора в Києві та прокуратурі Львівської області. Сьогодні ж Віта Сенюк є прокурором відділу державного обвинувачення у вищих судах ГПУ.
Варто зауважити, що підрахувавши доходи обох прокурорів у їх деклараціях за 2014, 2015 та 2016 роки, можна помітити, що дохід Віти Сенюк за ці роки склав усього 20,6 тисячі гривень. У свою чергу за цей же час Олег Сенюк задекларував трохи більше мільйона гривень.
Щодо майна, то Олег Сенюк володіє квартирою площею 62 квадратних метри у Львові, земельною ділянкою площею 600 квадратних метрів та садовим будинком на 15 квадратних метрів.
Родина військового прокурора сил АТО Олега Сенюка володіє чималими статками
Родина військового прокурора сил АТО Олега Сенюка володіє чималими статками
У свою чергу Віта Сенюк володіє садовим будинком площею 221 квадратний метр у селі Гатне, що біля Києва.
Родина військового прокурора сил АТО Олега Сенюка володіє чималими статками
За даними реєстру нерухомості, земельну ділянку під будинком площею 0,1194 гектара Віта Сенюк отримала в подарунок. Олег Сенюк в інтерв’ю журналістам розповідав, що ці 12 соток землі безкоштовно отримала рідна сестра Віти Сенюк – Інна Атаманюк. Згодом вона подарувала землю Віті Сенюк на день народження.
Родина військового прокурора сил АТО Олега Сенюка володіє чималими статками
Окрім того, Віта Сенюк володіє ділянкою площею 0,1 гекрата біля Києва, на території Вороньківської сільради.
Донька прокурорів Софія Сенюк 2004 року народження володіє квартирою загальною площею 113 квадратних метрів.
У власності Віти Сенюк перебуває також Honda CRV 2008 року випуску. Вказана у декларації вартість автомобіля – 213 тисяч гривень.
Родина військового прокурора сил АТО Олега Сенюка володіє чималими статками
Віта Сенюк задекларувала також 45 тисяч доларів заощаджень, які за словами її чоловіка, отримала від батьків.
Зазначимо, що сестра Віти Сенюк Інна Атаманюк теж працює в органах прокуратури, а саме обіймає посаду прокурора відділу забезпечення представництва у вищих судах Управління представництва інтересів громадян або держави в суді ГПУ. Її родина володіє квартирою в Києві площею 87 квадратних метрів, будинком площею 278 квадратних метрів у селі Старе (Бориспільський район Київщини) та двома автомобілями загальною вартістю 468 тисяч гривень.
Тесть Олега Сенюка – 63-річний екс-заступник генпрокурора Олександр Атаманюк – разом із своєю 62-річною дружиною Валентиною Трофимівною у 2017 році придбали три квартири в Києві на вул. Ломоносова 46/1. Усі три квартири загальною площею 131 квадратний метр у цьому будинку на сьогодні коштують близько 170 тисяч доларів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share