Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Прищі на носі свідчать про хвороби серця

 Навесні з’явилися прищі на носі й підборідді. Пішла до дерматолога, щоб на­значив мазь. Він сказав пройти медогляд у десяти спеціалістів. Після діагностики виявили порушення в кардіограмі. Коли полікувала серце, висип зник, розповідає 28-річна Аліса Туровська із Хмельницького.

За висипаннями на обличчі можна діагностувати більше десятка захворювань внутрішніх органів. Перш ніж лікувати шкіру, необхідно пройти загальне обстеження й визначити, чи не загострилися хвороби з потеп­лінням.

 Часто думають, що прищі на обличчі з’являються від поганого догляду за шкірою не так вмивалися чи неправильно підібрали крем. Проте якщо у вас не було всю зиму висипу, а навесні він з’явився це свідчить про збій у роботі імунної системи, каже дерматолог Лілія Занькова, 36 років, із Хмельницького. Висипання на носі можуть свідчити про недугу серця. Якщо хворий шлунок обсипле між бровами на лобі та навколо уст. На щоках прищі з’являються при негараздах із легенями, а на підборідді при гормональних збоях.

Одночасно з лікуванням хвороб, яке припишуть медики, покращити стан шкіри допоможе вживання вітамінів і зміна способу життя.

 Роботу органів травлення покращать продукти, які містять клітковину. Це злаки, малина, сушені фініки та свіжі авокадо. Не корисні алкоголь і надто жирна їжа. Часто люди з обсипаним носом надмірно нервуються, недосипають і доводять себе до виснаження. Їм вилікувати шкіру може допомогти візит до психолога.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share