Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Принц Гаррі побував на прем’єрі “Дюнкерку” та зустрівся з ветеранами операції

Прем’єра військової драми “Дюнкерк” відбулася в в лондонському Вест-Енді у четвер, 13 липня. На подію було запрошено ветеранів військової операції, про яку розповідають у фільмі, а також на захід завітав британський принц Гаррі.
Про це розповіли на The Sun.
Принц вирішив допомогти вшанувати ветеранів війни, з якими він мав розмову й супроводжував їх на прем’єрі. Ще до прем’єри, Гаррі провів особисту зустріч з ветеранами Дюнкерка в Кенсингтонському палаці, щоб окремо почути їх розповідь про масовану операцію. Серед запрошених ветеранів був присутній 96-річний ветеран Джордж Вагнер.
Добре, що вони зняли фільм про Дюнкерк. Молоді люди не розуміють, наскільки ми були близькі до того, щоб бути сателітом Німеччини. Можливо, ми були б зовсім іншою країною в цілому, – заявив він виданню.

На прем’єрі фільму також були такі зіркові гості як Том Харді, Кілліан Мерфі, Гаррі Стайлс, Марк Райленс та інші, які зіграли головні ролі у кінострічці.
До слова, американсько-британська драма, режисером якої став Крістофер Нолан, розповідає про історію порятунку більше трьохсот тисяч солдатів під час Дюнкерської операції на початку Другої світової війни. Прем’єра стрічки в Україні очікується 20 липня 2017 року.
Всі фото: JetSetter.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share