Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“ПрикарпатЗахідтранс” назвав статті відомого журналіста замовними

Оператор нафтопродуктопроводу ДП “ПрикарпатЗахідтранс” оприлюднив офіційну заяву, в якій повідомив про сплановану інформаційну атаку проти підприємства. Про це повідомляє OilNews.

“Підприємство змушене відреагувати на цинічну, завідомо неправдиву інформацію журналіста каналу” 1 + 1 “Олександра Дубинського, поширювану їм за допомогою публікації замовних матеріалів. “ПрикарпатЗахідтранс” заявляє, що особи, перераховані в зазначеному пасквілі так званого журналіста Дубинського ніякого відношення до підприємства не мають “, – заявили на підприємстві.

“ПрикарпатЗахідтранс” також спростував звинувачення про нібито участь в незаконних контрабандних схемах і фінансових махінаціях.

“Автор матеріалу не отримав ніяких підтверджень своїх заяв в ГФС, що і доводить замовний характер його матеріалу”, – йдеться в заяві.

“ПрикарпатЗахідтранс” підкреслює, що здійснює свою діяльність виключно відповідно до чинного законодавства України і на підставі дозволу Антимонопольного комітету на концентрацію, наданого в грудні 2015 року одноосібного власника – швейцарської торгової компанії International Trading Partners AG.

У повідомленні наголошується, що з моменту поновлення роботи нафтопродуктопроводу було прокачано 1,37 млн ​​т дизельного палива, в тому числі 172,6 тис. Т пройшли транзитом до Угорщини в 2017 р

“За цей період власник сплатив 259 млн грн податків, ренти та інших зборів”, – підкреслили в “ПрикарпатЗахідтранс”.
Як відомо, нафтопродуктопровід “ПрикарпатЗахідтранс” відновив прокачування дизельного палива з Росії в травні 2016 року. Оператором поставок є швейцарська компанія Proton Energy Group S.A.

З 2016 обсяг трубопровідних поставок склав 860 тис. Т. (14,5% ринку ДТ), протягом січня-квітня 2017 прокачування склала 300 тис. Т (19%).
Найбільшими одержувачами продукту в Україні є: “Анвітрейд”, WOG, “Глуск Україна”, “Елемент”, ОККО.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share