Прив’язав дружину до рейок, сам став під потяг – у Франції загинуло подружжя

У французькому місті Бовільє під потягом трагічно загинуло подружжя. 37-річний Гійом прив’язав до рейок свою дружину 34-річну Емілі. Сам став на залізничну колію й не зійшов, доки його не збив швидкісний локомотив TGV, що прямував з Парижа в Нант.

Тіло жінки розрубало на частини. На зап’ястях і ногах шматки ізоляційної стрічки, передає видання Le Parisien.

Чоловік, за попередніми висновками, загинув від удару потягом. Проводиться токсикологічне досліження тіл.