КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Президент у Раді відпрацює тренди для народу — експерт

В Адміністрації президента готують щорічне звернення до парламенту. У нього закладуть тези, які потім використають у виборчій кампанії 2019 року.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Віктор Таран.

«Вітальне слово президента готується і буде внесене до парламенту найближчим часом. Можливо, Адміністрація президента хоче приурочити його до внесення проекту державного бюджету або прийняття якоїсь реформи. Послання традиційно буде поділене на дві частини. Умовно в першій частині звіту президент розказуватиме про свої досягнення. У цей класичний «джентльменський» набір потраплять безвіз, сильна армія, економічна стабільність тощо.

Друга частина звіту буде не менш важлива, але не всі її одразу «побачать». У ній команда Порошенка почне закладати інформаційні меседжі та тренди з прицілом на виборчу кампанію травня 2019 року. Технологи президента тестуватимуть та оцінюватимуть, яка «картинка майбутнього» найкраще сприймається суспільством. Найкраще сприйняті посили закладатимуться виборчим штабом Порошенка у комунікаційні тренди на наступний рік та майбутню виборчу програму.

Ми це побачимо орієнтовно через півроку, коли буде зроблена остаточна ставка на «інформаційну карту», яка «розігруватиметься» Банковою на виборах 2019 року», — вважає експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За місяць парламент почне штормити — експерт

5 вересня після 2-місячної перерви народні депутати зібралися у сесійній залі. На відкритті сьомої сесії Верховної Ради були присутні керівники судової гілки влади, представники диппредставництв іноземних держав, члени уряду на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Президент Петро Порошенко не прийшов із традиційним зверненням до депутатів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share