Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Презентували найдешевший мінівен

В Індії презентували бюджетний мінівен. Нову Mahindra Jeeto Mini Van створили на базі комерційного фургона. Автомобіль, довжиною 3,3 м, важить всього 740 кг.

Авто існує в кількох комплектаціях: стандартній і спрощеній. Спрощений варіант – з поліетиленовими шторками замість бічних вікон. Панель приладів нового авто виглядає скромно, з мінімумом перемикачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автовиробник відкликає більше мільйона смертельно-небезпечних авто

Цікаво, що попереду та позаду поміщаються по троє пасажирів. Між першим і другим рядом сидінь встановили додаткове відкидне крісло без ременів безпеки, повідомляють Autocentre.

Бюджетний мінівен оснащений одноциліндровим 625-кубовим дизельним двигуном, потужністю 16 к. с. У ньому 4-ступінчаста механічна коробка передач.

Бюджетний мінівен уже надійшов у продаж. Коштує всього $ 5350. Пізніше можна буде купити мінівен на бензині або на газу.

Японська автомобільна корпорація Toyota запустила у виробництво першу в світі машину з водневим двигуном Toyota Mirai. Автомобіль рухається за рахунок реакції окислення водню всередині електрохімічного генератора. Замість шкідливих вихлопів новий седан виробляє чисту воду.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share