Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Портников відзначив важливий момент у знесенні пам’ятників Леніну

Знесення пам’ятників Леніну на всій вільній території України – це важливий момент на шляху до розвитку, а не заміна реформам.
Таку думку висловив журналіст Віталій Портников у блозі на сайті “Грани.ру”.
“Звичайно, ця інформація знову викличе глузливі коментарі тих, хто впевнений, що декомунізацією українську владу підміняють “справжні реформи”. Однак виникає питання – а що ж таке “справжні реформи”? Всі “справжнє” може відбутися і пустити коріння тільки після того, як буде подолана криза ідентичності, який і став головною хворобою колишніх радянських людей після краху комунізму”, – додав Портников.
На його думку, неможливо провести реальні зміни, коли у людини сміття в голові.
Не буває реформ на вулиці Леніна, на проспекті Сталіна, на проспекті Путіна – втім, це все одна і та ж магістраль, що простягнулася від Магадана до гір Кавказу, – додав журналіст.
Портников вважає, що з початком двотисячних Ленін несподівано став атрибутом повертається імперськості, ще одним знаком “русского міру”.
Саме тому за Леніна так тримаються всі ті поборники “русского мира”, які по ідеї повинні триматися за хоругву і першими закликати до зносу пам’ятників вождю, при якому розстріляли царську сім’ю і розоряли храми. Саме тому Ленін став першою мішенню повсталого київського Майдану , – зазначив він.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share