Порошенко розповів про зустріч із Трампом

Зустріч президента України Петра Порошенка із президентом США Дональдом Трампом була повноцінною і детальною.

Про це розповів український голова за підсумками зустрічі з Трампом у Вашингтоні.

“Відбулася повноцінна, дуже докладна зустріч із президентом США Дональдом Трампом. Ми отримали тверду підтримку з боку Сполучених Штатів, підтримку і суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави, і тверду підтримку в продовженні реформ у країні”, – сказав Порошенко.