Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Порошенко підбив перші підсумки зустрічі з Трампом

На зустрічі між українським президентом Петром Порошенком і американським лідером Дональдом Трампом сторони обговорили, зокрема, ситуацію на Донбасі.
Про це український гарант розповів за пісдумками зустрічі за мериканським лідером Дональдом Трампом, передає “Інтерфакс-Україна”.
Президент Порошенко запевнив, що Україна отримала тверду підтримку з боку США, в тому числі й щодо реформ в Україні.
“Відбулася повноцінна, детальна зустріч з президентом США Дональдом Трампом. Ми отримали тверду підтримку з боку США, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності, незалежності нашої держави”, – наголосив політик.
За його словами, Україна є зацікавленою в залученні США до врегулювання ситуації на Сході України.
“США є країною-гарантом за Будапештським меморандумом і ця зустріч підтверджує важливість України для США та рішучу налаштованість Штатів щодо підтримки нашої держави “, – підкреслив український президент.
Також він додав, що поки немає необхідності у зміні Мінського формату.
“Було оголошено про те, що США залишаються відданими Мінським угодами. Упевнений в тому, що ми повинні вимагати від Росії повної імплементації Мінських угод, причому пакету з безпеки, який полягає в тому, що слід припинити вогонь, відвести російську артилерію, танки, системи залпового вогню, забезпечити повний доступ СММ до територій, включно з кордоном, і ми детально обговорили кроки, які зараз буде зроблено”, – зазначив Порошенко.
Крім того, Порошенко передав віце-президенту США Майку Пенсу лист від родичів українських заручників та отримав запевнення у сприянні США щодо їхнього звільнення.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share