Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Порошенко прокоментував спільну заяву Меркель та Макрона щодо війни на Донбасі

Президент України Петро Порошенко прокоментував спільну заяву канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона.
Спільну заяву до президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна оприлюднили на офіційному сайті німецького уряду.
Макрон і Меркель вимагають українського та російського президентів виконати взяті на себе зобов’язання щодо припинення вогню на сході України.
Порошенко цю заяву назвав “наполегливим закликом, передусім, до Президента Росії, як країни-агресора та сторін конфлікту”.
“Зі свого боку доручив керівництву ЗСУ продовжувати дотримуватися оголошеного режиму тиші. Режим припинення вогню з нагоди початку навчального року має набути всеохоплюючого характеру, створивши сприятливі умови для просування мирного процесу з метою відновлення суверенітету та територіальної цілісності України”, – наголосив він.
Так зване “шкільне перемир’я” ввели з опівночі 25 серпня. Проте, бойовики порушують його систематично. Вже в перші хвилини 25 серпня від отриманих травм під час обстрілу окупантів помер український військовий.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share