КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Порошенко зустрівся з міністрами оборони чотирьох країн: стали відомі теми розмови

Президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром оборони Литви Раймундасом Кароблісом, міністром оборони Латвії Раймондсом Бергманісом, міністром оборони Естонії Юрі Луйком та міністром оборони Чорногорії Предрагом Бошковичем.
Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Згідно з повідомленням, Порошенко подякував міністрам за рішучу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Президент України також обговорив з керівниками оборонних відомств ситуацію на Донбасі і стан імплементації безпекового блоку мінських домовленостей.
Окрім того, Порошенко подякував за тверду позицію Литви, Латвії, Естонії та Чорногорії щодо невизнання анексії Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
Співрозмовники також обговорили широке коло питань розвитку відносин у військово-технічній сфері та зміцненні оборонного потенціалу України в умовах протидії російських агресії.
«Петро Порошенко відзначив фінансову, технічну та гуманітарну допомогу, яка надається урядами цих країн як на двосторонній основі, так і в рамках відповідних Трастових фондів НАТО. Було окремо відзначено програми лікування та реабілітації поранених в АТО українських воїнів», – повідомили у прес-службі українського президента.
«Ми вважаємо українців героями, які захищають європейські цінності. Тому будемо всебічно допомагати та підтримувати Україну в цій боротьбі», – заявив під час зустрічі міністр оборони Естонії.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share