КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Поліцейського підірвали в автомобілі

В Ізмаїлі Одеської області підірвали автомобіль «Тойота Корола» 30-річного Андрія Прокурора ввечері 6 серпня. Він заступник керівника місцевої кримінальної поліції. Вибух стався біля будинку правоохоронця на вул. Нахімова.

У салоні Андрій Прокурор був із сином 1,5-річним Данилом. Дружина 30-річна Катерина Пуйческу з дочкою Марією, 5 років, підходили до авто.

 Андрей с Даней были в машине. Мы з дочкой вышли через пару минут. Из-за бордюра не смогли открыть дверь. Попросила мужа отъехать. Как только он тронулся с места, услышала хлопок. Звук похожий на петарду. Через пару секунд сильный взрыв. От испуга закричали, розповідає Катерина Пуйческу.

Поліцейський із сином не постраждали. У його дружини перелом ноги, осколкові поранення. Зараз вона в лікарні.

 Було багато диму, потім побачила кров. Оніміла ліва нога, у вухах почувся свист. На подвір’ї зібралося багато людей, поливали мене водою. Хтось викликав «швидку», згадує жінка. У дочки сильний переляк. На ручках і ніжках лишились сліди від асфальтної крихти. Хто таке зробив гадки не маємо. Жодних погроз не отримували.

Андрій Прокурор у поліції працює п’ять років. Розслідує вбивства та розбої. Катерина Пуйческу відома в Ізмаїлі співачка.

 Вибуховий пристрій не був потужний. Зроблений на основі гранати Ф-1. Схоже, хотіли налякати, кажуть в обласній поліції.

З машини Андрія Прокурора слідчі вилучили відео­реєстратор. Запис долучили до матеріалів справи. Мотиви злочину не називають.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share