Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Поліцейський підстрелив хулігана на Херсонщині

П’яний чоловік намагався вирвати автомат у поліцейського на Херсонщині. Внаслідок опору з правоохоронцем хуліган отримав поранення – зрешетила куля.
Про це повідомляє “Інтефакс-Україна” з посиланням на відділ комунікації поліції Херсонської області.
Правоохоронці поїхали на виклик з села Великі Копані – на подвір’ї місцевого жителя двоє нетверезих чоловіків нецензурно висловлюються на його адресу і кидали камені.
На поліцію чоловіки також відреагували агресивно. Зокрема, 29-річний хуліган погрожував та неодноразово намагався вихопити у поліцейського автомат.
“Поліцейський попередив, що в разі неприпинення правопорушником протизаконних дій, він, відповідно до сатті “Про Національну поліції” має право застосувати зброю. Але правопорушник на попередження не реагував і знову намагався вихопити автомат. Поліцейський вистрілив в землю. Куля рикошетом потрапила правопорушника в п’яту”, – зазначили у поліції.
Відкрито кримінальні провадження за статтями “Хуліганство” і за опір співробітникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків. Законність дій поліцейського перевіряє прокуратура Херсонської області.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share