Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Полторак розповів про загрози для України від навчань Росії у Білорусі

Після навчань “Захід-2017” у Білорусі загрозу повномасштабного вторгнення Росії на територію України не можна повністю виключати.
Таку думку висловив міністр оборони України Степан Полторак у інтерв’ю виданню “Тверезий погляд”.
За його словами, офіційні заяви Кремля про те, що у навчаннях у Білорусі візьме участь 13 тисяч військовослужбовців, викликають сумнів. До маневрів може бути притягнуто понад 100 тисяч російських солдатів.
“Крім демонстрації сили, навчання подібного розмаху (“Захід-2017”, – “24”) цілком можуть служити прикриттям розгортання ударних угруповань військ РФ, зосередження засобів ураження і запасів матеріальних ресурсів на операційних напрямках і обробки варіантів застосування таких сил”, – зазначив глава Міноборони.
Полторак нагадав, як у 2008 році після навчань “Кавказ” російські війська не повернулися з полігонів і почали агресію проти Грузії.
РФ також перекинула авіацію, яка задіяна у навчаннях раніше запланованих термінів. Це створює загрозу Україні та іншим країнам Європи, – додав міністр.
Міноборони детально відстежує ситуацію про пересування російських військ уздовж українського кордону. А також відомство підтримує високу бойову готовність лав ЗСУ, щоб у разі потреби потужно відреагувати на небезпеку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share