Повідомили, хто може подавати паперові заяви у вузи

Абітурієнтам, які не змогли зареєструвати електронний кабінет вступника, дозволили подавати паперові заяви.

Рішення ухвалило Міністерство освіти і науки у зв’язку з проблемами у роботі системи електронного вступу.

“У зв’язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів. Вони пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних. Вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника”, – повідомляють у Міносвіти.