Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Повідомили, хто може подавати паперові заяви у вузи

Абітурієнтам, які не змогли зареєструвати електронний кабінет вступника, дозволили подавати паперові заяви.

Рішення ухвалило Міністерство освіти і науки у зв’язку з проблемами у роботі системи електронного вступу.

“У зв’язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів. Вони пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних. Вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника”, – повідомляють у Міносвіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найкращі університети України

Відтак вузи повинні щодня надсилати до ДП “Інфоресурс” таблиці із зазначенням даних зареєстрованих вступників. Це – код вузу в ЄДЕБО, прізвище, ім’я, по батькові вступника, серія та номеру атестату про повну загальну середню освіту, номеру сертифікату, контактного номеру телефону.

Кабінет міністрів затвердив обсяги державного замовлення на 2017 рік. Загальний обсяг державного замовлення – 212,3 тис. місць. Це на 17,5% менше ніж було минулого року. У вступній кампанії 2017 збільшили кількість бюджетних місць на природничі, технічні та аграрні спеціальності. Зменшили – на економіку, право, міжнародне право, туризм та готельно-ресторанну справу.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share